Powitanie lekarzy stażystów w Szpitalu św. Elżbiety w Katowicach, Grupa American Heart of Poland ❤️

Dziś w Szpitalu św. Elżbiety w Katowicach, Grupa American Heart of Poland, mieliśmy przyjemność powitać nowych lekarzy stażystów.❤️

Dr n. med. Maciej Hamankiewicz, ordynator oddziału chorób wewnętrznych, opowiedział o możliwościach rozwoju zawodowego oraz zasadach pracy w szpitalu.

Natomiast Izabela Leśkiewicz, dyrektor działu PR i Komunikacji, opowiedziała o działaniach medialnych, jakie na co dzień realizuje Grupa American Heart of Poland.

To wyjątkowy moment, ponieważ 20 utalentowanych stażystów dołączyło do naszego zespołu lekarzy. Pod czujnym okiem doktora Hamankiewicza będą rozwijać swoje umiejętności zawodowe, zdobywać doświadczenie praktyczne i uczestniczyć w kompleksowej opiece nad pacjentami.

Jesteśmy dumni, że tak wielu stażystów zdecydowało się rozpocząć swoją karierę zawodową właśnie w naszym szpitalu.❤️

Życzymy naszym nowym stażystom powodzenia w ich karierze zawodowej! ❤️